Komite /Komisyon /Ekip Asıl ve Yedek Listesi
07 Aralık 2022


DÖRTYOL DEVLET HASTANESİ 2019 YILI KOMİTE/KOMİSYON/EKİP ASIL VE YEDEK LİSTESİ

1.HASTANE KONSEYİ

2020 ŞUBAT

1

Başkan

Başhekim

Uz.Dr.Adem TAKIŞ

 

 

2

Üye

Başhekim Yardımcısı

Uz.Dr.Müjde OCAK

 

 

3

Üye (Sekreterya)

Kalite Yönetim Direktörü

Uz.Dr.Havva Elif TUNÇDEMİR

 

 

4

Üye

İdari Mali Hiz. Müdürü

Hüseyin METİN

 

 

5

Üye

Sağlık Bakım Hiz. Müdürü

Ayla ŞAHİN

 

 

6

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

Y.Kenan CINCIK

 

 

7

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

Ayhan GÖRGEN

 

 

8

Üye

Cerrahi Branş Uzmanı

Op.Dr. Yılmaz ARIKAN

 

 

9

Üye

Dahili Branş Uzmanı

Uz.Dr. Nefise Hilal CANSEVER ÖVETTİ

 

 

10

Üye

Laboratuar Branş Uzmanı

Uz.Dr. Caner KIR

 

 

11

Üye

Radyoloji Uzmanı

Uz.Dr. Tuncay DUMAN

 

 

2.EĞİTİM KOMİTESİ

2.EĞİTİM KOMİTESİ (YEDEK)

1

Başkan

Başhekim

Uz.Dr.Adem TAKIŞ

Uz.Dr.Müjde OCAK

Başhekim Yardımcısı

2

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

Süpervizör

3

Üye

İdari Mali Hiz. Müdürü

Hüseyin METİN

Y. Kenan CINCIK

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

4

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz.Dr.Havva Elif TUNÇDEMİR

 

 

5

Üye (Sekreterya)

Eğitim Hemşiresi

Ayşe ALP

Kudret GÜLTEKİN

 

6

Üye

V.H.K.İ

Ergün TOZCU

Şahin BAYIR

 

 

3.HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

 

3.HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ (YEDEK)

1

Başkan

Başhekim Yardımcısı

Uz.Dr.Müjde OCAK

 

 

2

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz.Dr.Havva Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

 

3

Üye

Laboratuar uzmanı

Lab. Tek. Mesut ACAR

 

 

4

Üye

Radyoloji Uzmanı

Uz.Dr.Halit VİCDAN

 

 

5

Üye

Sağlık Bakım Hiz. Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

 

6

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yrd.\İdari Hiz. Yöneticisi

Ayhan GÖRGEN

Y. Kenan CINCIK

 

7

Üye

Eczacı

Fatma Tijen KATİPOĞLU

Emine SOYDAŞ

 

8

Üye

Acil Servis Bölüm Kalite Sorumlusu

Hasan ASLIPEK

Orhn KODAL

 

9

Üye

Poliklinik Hiz. Bölüm Kalite Sorumlusu

Meriç DEMİR

Şengül KUZU

 

10

Üye (Sekreterya)

Sosyal Hizmet Uzmanı

Arda YORULMAZ

Oray ŞEN

 

11

Üye

Bilgi İşlem Sorumlusu

Hasan DAĞ

Murat KIZGIN

 

12

Üye

Biyolog

Bahadır ERDEM

 

 

13

Üye

Hasta Hakları Sorumlusu

İsmail SEÇER

Mehmet LATİFECİ

 

14

Üye

Hemşire/Genel Cerrahi Servisi Sorumlu Hemşiresi

Munise TELLİ

 

 

15

Üye

Ebe/Doğum Salonu Sorumlu Ebesi

Medine YILDIRIM

 

 

16

Üye

Anestezi Tekn./Anestezi Sorumlu Tekn.

Gazi CEYHAN

 

 

17

Üye

Hemşire/Dahiliye Servis Sorumlu Hemşiresi

Seher TÜRKOĞLU

Makbule ÖZEN

 

18

Üye

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

Emiş AKSOY

Esra ÇELENK

 

19

Üye

Tıbbi Sekreter

İdris AĞIRMAN

Rıdvan AÇIKGÖZ

 

4.İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

4.İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ KOMİTESİ (YEDEK)

1

Başkan

Başhekim

Uz.Dr.Adem TAKIŞ

Uz.Dr.Müjde OCAK

 

2

Üye

İdari ve Mali Hiz. Müdürü

Hüseyin METİN

Y.Kenan CINCIK

 

3

Üye

Sağlık Bkım Hiz. Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

 

4

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz.Dr.Havva Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

 

5

Üye

İş Sağlığı Ve Güvenliği Hekimi

Uz.Dr.Gamze AYKAÇ

Uz.Dr.Mehtap ŞENCAN

 

6

Üye (Sekreterya)

Sosyal Hizmet Uzmanı

Nesrin YILDIRIM

Arda YORULMAZ

 

7

Üye

Sivil Savunma Sorumlusu

Cumaali ÇAKMAK

Ali SOYLU

 

8

Üye

Sendika Sorumlu Başkanı

Muammer DOĞAN

Mehmet ZENGİN

 

5.ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

5.ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ (YEDEK)

1

Başkan

Başhekim Yardımcısı/Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uz.Dr.Müjde OCAK

 

 

2

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz. Dr.H.Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

 

3

Üye

İdari Hiz. Müdürü\İdari Hizmetler Yöneticisi

Hüseyin METİN

 

 

4

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

 

 

5

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yrd.\İdari Hiz. Yöneticisi

Ayhan GÖRGEN

Y. Kenan CINCIK

 

6

Üye

Enfeksiyon Hast. Uzm.

Uz. Dr. Mehtap ŞENCAN

 

 

7

Üye

Süpervisör

Feray KALAZ

Reyhan ALACUKLU

 

8

Üye

İş Sağlığı Ve Güvenliği Hekimi

Uz.Dr.Gamze AYKAÇ

Uz. Dr.Mehtap ŞENCAN

 

9

Üye

Sendika Sorumlu Başkanı

Muammer DOĞAN

Mehmet ZENGİN

 

10

Üye

Sivil Savunma Sorumlusu

Cumaali ÇAKMAK

Ali SOYLU

 

11

Üye

Enfeksiyon Hemşiresi

Güner SAĞLIK

Feray KALAZ

 

12

Üye

Röntgen Tekn.

Ertuğrul ÇELENK

Hatice ATEŞOĞLU

 

13

Üye

Kalite Sorumlusu

Ayşe Nihal ORÇAN

 

 

14

Üye

Laboratuar Tekn.

Mesut ACAR

Ayhan BOLAT

 

15

Üye

Acil Servis Bölüm Kalite Sorumlusu

Hasan ASLIPEK

Hasan ASLIPEK

 

16

Üye

Poliklinik Hizmetleri Bölüm Kalite Sorumlusu

Meriç DEMİR

Şengül KUZU

 

17

Üye(Sekreterya)

Sağlık Memuru

Muammer ÜNLÜ

Arda YORULMAZ

Sosyal Hizmet Uzmanı

18

Üye

Eğitim Hemşiresi

Ayşe ALP

Kudret GÜLTEKİN

 

6.TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

6.TESİS GÜVENLİĞİ KOMİTESİ (YEDEK)

1

Başkan

Başhekim Yardımcısı/Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uz.Dr.Müjde OCAK

 

 

2

Üye

İdari ve Mali Hiz. Müdürü\İdari Hizmetler Yöneticisi

Hüseyin METİN

Y. Kenan CINCIK

 

3

Üye

Sağlık Bakım Hiz. Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

 

4

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

Ayhan GÖRGEN

 

 

5

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz.Dr.Havva Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

 

6

Üye

Laboratuar Tekn.

Ayhan ÇETİN

Ayhan BOLAT

 

7

Üye(Sekreterya)

SHU

Oray ŞEN

Arda YORULMAZ

 

8

Üye

Acil Servis Bölüm Kalite Sorumlusu

Hasan ASLIPEK

 

9

Üye

Poliklinik Hizmetleri Bölüm Kalite Sorumlusu

Meriç DEMİR

Şengül KUZU

 

10

Üye

Anestezi Bölüm Kalite Sorumlusu

Gazi CEYHAN

Abdullah KAPLAN

 

11

Üye

Güvenlik Sorumlusu

Cumaali ÇAKMAK

Şahin BAYIR

 

12

Üye

Hastane Güvenlik Amiri

Ali SOYLU

Ahmet ÇANKIR

 

13

Üye

V.H.K.İ.Tıbbi Cihaz Yönetimi

Gürkan ÜNAL

Mehmet ÇANKIR

 

7.ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ

7.ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ (YEDEK)

1

Başkan

Enfeksiyon Hast. Uzm.

Uz. Dr. Mehtap ŞENCAN

 

 

2

Üye

Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Müjde OCAK

Uz. Dr.Havva Elif TUNÇDEMİR

Kalite Yönetim Direktörü

3

Üye

Dahiliye Uzmanı

Uz.Dr.Fatime DEMİR

Uz. Dr. Melya Pelin KIRIK

Dahiliye Uzmanı

4

Üye

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr.Nefise Hilal CANSEVER ÖVETTİ

Uz. Dr. Caner HOCAOĞLU

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

5

Üye

Genel Cerrahi Uzm.

Op. Dr .Mahmut ÖNCÜ

Genel Cerrahi Uzm.

6

Üye

Mikrobiyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Mehmet Akif AKSOĞAN

 

 

7

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

Supervizör

8

Üye

İdari ve Mali Hiz. Müdürü

Hüseyin METİN

Y.Kenan CINCIK

İdari ve Mali Hiz. Müdür Yrd.

9

Üye

Eczacı

Fatma Tijen KATİPOĞLU

M.Uğur POYRAZ

Eczacı

10

Üye(Sekreter)

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Güner SAĞLIK

Ergün TOZCU

Tıbbi Atık Sorumlusu

8.TRANSFÜZYON KOMİTESİ

8.TRANSFÜZYON KOMİTESİ (YEDEK)

1

Başkan

Başhekim Yardımcısı

Uz . Dr. Müjde OCAK

Uz. Dr.H.Elif TUNÇDEMİR

Kalite Yönetim Direktörü

2

Üye

Mikrobiyoloji Uzmanı

Uz.Dr. Mehmet Akif AKSOĞAN

 

 

3

Üye

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op.Dr. Yahya BAKIRCI

Op.Dr.Gül TUFAN

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

4

Üye

Cerrahi Branş Uzmanı

Op. Dr. Mahmut ÖNCÜ

Op. Dr . Öner BİLGİN

Cerrahi Branş Uzmanı

6

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

Süpervizör

7

Üye(Sekreterya)

Biyolog

Bahadır ERDEM

Süleyman ÖZER

Lab. Teknisyeni

8

Üye

Hemşire/Hemovijilans Sorumlu Hemşiresi

Sevgi ŞAHİN

Seher TÜRKOĞLU

Dahiliye Sor. Hemşiresi

9

Üye

Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi

Hacer MAT

Neslihan DEMİR

Yoğun Bakım Hemşiresi

10

Üye

Kadın Doğum Sorumlu Hemşiresi

Gülay KÖK

Hülya ŞAHİN

Kadın Doğum hemşiresi

11

Üye

Doğum Salonu Sorumlu Ebesi

Medine YILDIRIM

Gülkız CERAN

Doğum Salonu Ebesi

12

Üye

Dahiliye Servis Sorumlu Hemşiresi

Seher TÜRKOĞLU

Makbule ÖZEN

Dahiliye Servis Hemşiresi

13

Üye

Genel Cerrahi Servis Sorumlu Hemşiresi

Munise TELLİ

Elif DEMİR

Genel Cerrahi Servis Hemşiresi

14

Üye

Sorumlu Anestezi Tekn.

Gazi CEYHAN

Abdullah KAPLAN

Anestezi Tekn.

15

Üye

V.H.K.İ

İhsan YILDIZ

Ergün TOZCU

V.H.K.İ

9.SOSYAL KOMİTE

9.SOSYAL KOMİTE (YEDEK)

1

Başkan

Tıbbi Hizmetler Yöneticisi/Başhekim Yard.

Uz . Dr. Müjde OCAK

Op. Dr. Yılmaz ARIKAN

 

2

Üye

Patoloji Uzm.Kalite Yönetim Direktörü

Uz.Dr.H.Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

 

4

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yrd.\İdari Hiz. Yöneticisi

Kenan CINCIK

Ayhan GÖRGEN

 

5

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

 

6

Üye (Sekreterya)

Sosyal Hizmet Uzmanı

Arda YORULMAZ

Oray ŞEN

 

7

Üye

Röntgen Tekn.

Ertuğrul ÇELENK

Ayhan ÇETİN

 

10.RADYASYON HİZMET ANALİZ VE RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

10.RADYASYON HİZMET ANALİZ VE RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ(YEDEK)

1

Başkan

Radyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Tuncay DUMAN

Uz.Dr.Mehmet KÜSPECİ

 

2

Üye

Başhekim Yardımcısı

Uz . Dr. Müjde OCAK

 

 

4

Üye

İdari ve Mali Hiz. Müdürü\İdari Hizmetler Yöneticisi

Hüseyin METİN

Y.Kenan CINCIK

 

2

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz.Dr.H.Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

 

5

Üye (Sekreterya)

 

Sorumlu Röntgen Tekn.

 

Ertuğrul ÇELENK

Hatice ATEŞOĞLU

 

8

Üye

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

Emiş AKSOY

Esra ÇELENK

 

9

Üye

Acil Servis Sorumlu Hekimi

Uz.Dr.Didem ÇINAR

Uz.Dr.Ökkeş Yılmaz ÇINAR

 

1.TEMİZLİK KOMİSYONU

1.TEMİZLİK KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

İdari Mali Hiz. Müdürü

Hüseyin METİN

Y.Kenan CINCIK

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

2

Üye

Enfeksiyon Hast. Uzm.

Uz. Dr. Mehtap ŞENCAN

 

 

3

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

Supervizör

4

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

Ayhan GÖRGEN

 

 

5

Üye(Sekreterya)

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Güner SAĞLIK

İlhan ATEŞ

 

2. ANTİBİYOTİK KULLANIM KOMİSYONU

2. ANTİBİYOTİK KULLANIM KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

Enfeksiyon Hast. Uzm.

Uz. Dr. Mehtap ŞENCAN

 

 

2

Üye

Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Müjde OCAK

 

 

4

Üye

Dahiliye Uzmanı

Uz. Dr. Fatime DEMİR

Uz. Dr. Melya Pelin KIRIK

Dahiliye Uzmanı

5

Üye

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Nefise Hilal CANSEVET ÖVETTİ

Uz.Dr. Caner HOCAOĞLU

Çocuk Hastalıkları Uzmanı

6

Üye

Genel Cerrahi Uzm.

Op. Dr . Mahmut ÖNCÜ

Op. Dr . Öner BİLGİN

Genel Cerrahi Uzm.

7

Üye

Cerrahi Branş Uzmanı

Op. Dr .Yılmaz ARIKAN

Ali Onur YÜKSEK

KBB Uzmanı

8

Üye

Acil Uzmanı

Uz.Dr.Didem ÇINAR

Uz.Dr.Ökkeş Yılmaz ÇINAR

Acil Uzmanı

9

Üye

Mikrobiyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Mehmet Akif AKSOĞAN

 

 

10

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

Supervizör

11

Üye

İdari ve Mali Hiz. Müdürü\İdari Hizmetler Yöneticisi

Hüseyin METİN

Y.Kenan CINCIK

İdari ve Mali Hiz. Müdür Yrd.

12

Üye

Eczacı

Fatma Tijen KATİPOĞLU

Ecz. M. Uğur POYRAZ

Eczacı

13

Üye(Sekreterya)

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Güner SAĞLIK

Sevda TOMBALAK

 

14

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz. Dr.H.Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

 

3.AKILCI İLAÇ KULLANIM KOMİSYONU

3.AKILCI İLAÇ KULLANIM KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

Eczacı

Ecz. Fatma Tijen KATİPOĞLU

Ecz. M. Uğur POYRAZ

Eczacı

2

Üye

Başhekim Yardımcısı

Uz.Dr.Müjde OCAK

 

 

3

Üye

Üroloji Uzmanı

Op. Dr .Yılmaz ARIKAN

 

 

4

Üye

Genel Cerrahi uzm

Op.Dr. Mahmut ÖNCÜ

Op. Dr . Öner BİLGİN

Genel Cerrahi uzm

6

Üye

Mikrobiyoloji Uzmanı

Uz. Dr. M.Akif AKSOĞAN

 

 

7

Üye

Çocuk Hast. Uzmanı

Uz. Dr. Nefise Hilal CANSEVET ÖVETTİ

Uz.Dr. Caner HOCAOĞLU

Çocuk Hast. Uzmanı

8

Üye

Acil Uzmanı

Uz.Dr.Duygu Selen YOLAÇAN

Uz.Dr.Ökkeş Yılmaz ÇINAR

Acil Uzmanı

9

Üye

Dahiliye Uzmanı

Uz. Dr. Fatime DEMİR

Uz. Dr. Melya Pelin KIRIK

Dahiliye Uzmanı

10

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

Supervizör

11

Üye(Sekreterya)

Enfeksiyon Hemşiresi

Güner SAĞLIK

Sevda TOMBALAK

 

12

Üye

Enfeksiyon Hast Uzmanı

Uz. Dr. Mehtap ŞENCAN

 

 

13

Üye

Cerrahi Servıs Sor. Hem

Munise TELLİ

Seher TÜRKOĞLU

Dahiliye Servısi Sor. Hem

14

Üye

Yoğun Bakım Sor. Hem

Hacer MAT

Neslihan DEMİR

Yoğun Bakım Hem

4. NUTRİSYON KOMİSYONU

4. NUTRİSYON KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

Başhekim Yardımcısı

Uz.Dr.Müjde OCAK

 

 

 

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz. Dr.H.Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

Kalite Birim Sorumlusu

2

Üye

Anestezi Uzamanı

Uz.Dr.Hakan KARABAY

Uz.Dr.Mehmet Murat ÇELİK

Anestezi Uzamanı

3

Üye

Dahiliye Uzm.

Uz. Dr. Ayşegül EZGİ

Uz. Dr. Fatime DEMİR

Dahiliye Uzmanı

4

Üye

Genel Cerrahi uzm

Op.Dr.Mahmut ÖNCÜ

 

 

5

Üye(Sekreterya)

Diyetisyen

Fatma GENÇ

 

 

6

Üye

Diyetisyen

Zeynep BİLGİN

 

 

7

Üye

Eczacı

Fatma Tijen KATİPOĞLU

M. Uğur POYRAZ

Eczacı

8

Üye

Nutrisyon Hemşiresi

Ayşe TURGUT

 

 

9

Üye

Yoğun Bakım sorm hem

Hatice YÜKSEL

Hüsniye BORA ÇELİK

 

5.HASTA HAKLARI KOMİSYONU

5.HASTA HAKLARI KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

Tıbbi Hizmetler Yöneticisi

Uz. Dr. Müjde OCAK

Uz. Dr. Havva Elif TUNÇDEMİR

Kalite Yönetim Direktörü

2

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

Ayhan GÖRGEN

Y.Kenan CINCIK

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

3

Üye(Sekreterya)

Hasta Hakları Sorumlusu

İsmail SEÇER

Mehmet LATİFECİ

Psikolog

4

Üye

Bilgi İşlem Sorumlusu

Hasan DAĞ

 

 

6. SEVK DENETLEME VE TAKİP KOMİSYONU

6. SEVK DENETLEME VE TAKİP KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

Başhekim Yardımcısı/Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Müjde OCAK

 

 

2

Üye(Sekreterya)

Acil Uzmanı

Uz.Dr.Didem ÇINAR

Uz.Dr.Ökkeş Yılmaz ÇINAR

Acil Uzmanı

3

Üye

Kardiyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Fatih SİVRİ

 

 

4

Üye

Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Mahmut ÖNCÜ

Op. Dr. Ömer BİLGİN

Genel Cerrahi Uzmanı

5

Üye

İç Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Fatime DEMİR

Uz. Dr. Melya Pelin KIRIK

İç Hastalıkları Uzmanı

6

Üye

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr.Nefise Hilal CANSEVER ÖVETTİ

Uz. Dr. Caner HOCAOĞLU

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

7

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz. Dr. H. Elif TUNÇDEMİR

 

 

7.ORGAN VE DOKU NAKLİ- BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU

7.ORGAN VE DOKU NAKLİ- BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

Organ Nakli Koordinatörü ( Genel Cerrahi Uzmanı)

Op. Dr. Mahmut ÖNCÜ

Uz. Dr. Hakan KARABAY

Anestezi Uzmanı

2

Üye

Başhekim Yardımcısı

Uz.Dr.Müjde OCAK

 

 

 

Üye

Beyin Cerrahisi

Op. Dr. Hakan PAZARLI

 

 

3

Üye(Sekreterya)

Hemşire

Dürdane DERVİŞ

Hacer MAT

Yoğun Bakım Sor. Hemşiresi

8. KANSER KAYIT KOMİSYONU

8. KANSER KAYIT KOMİSYONU (YEDEK)

1

Başkan

Patolojı Uzmanı

Uz. Dr Caner KIR

Uz. Dr. Havva Elif TUNÇDEMİR

 

2

Üye(Sekreterya)

Laboratuar Tekn.

Ayhan ÇETİN

Tuncay ÇETİN

 

3

Üye

Poliklinik Sor. Hemşiresi

Meriç DEMİR

 

 

4

Üye

Kemoterapi Hemşiresi

Sevgi ŞAHİN

 

 

5

Üye

İstatistik Sorumlusu

Mustafa Bestami MARAŞLI

 

 

 

9.DÖNER SERMAYE KOMİSYONU

9.DÖNER SERMAYE KOMİSYONU (YEDEK)

1

Başkan

Başhekim

Uz.Dr.Adem TAKIŞ

 

 

2

Üye(Sekreterya)

İdari Mali Hiz. Müdürü

Hüseyin METİN

 

 

3

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

 

 

4

Üye

Dahili Branş Uzmanı

Uz. Dr. Sıla YALÇINTAŞ KORKMAZ

 

 

5

Üye

Cerrahi Branş Uzmanı

Op.Dr. Reşit Oğuz YILANOĞLU

 

 

6

Üye

Laboratuar Branş Uzmanı

Uz. Dr. Caner KIR

 

 

7

Üye

Radyoloji Branş Uzmanı

Uz.Dr. Tuncay DUMAN

 

 

8

Üye

Pratisyen Tabip

Dr. Tunçkağan TUNÇ

 

 

9

Üye

Yetkili Sendika Temsilcisi (Sağlık Memuru)

Muammer ÜNLÜ

Mehmet ZENGİN

Yetkili Sendika Temsilcisi (Hizmetli)

10

Üye

Hemşire

Gökhan TUNA

 

 

11

Üye

Eczacı

Emine SOYDAŞ

 

 

12

Üye

V.H.K.İ

Şahin BAYIR

 

 

13

Üye

Hizmetli

Ayşe Nihal ORÇAN

 

 

10. PERFORMANS PUAN DENETLEME KOMİSYONU

10. PERFORMANS PUAN DENETLEME KOMİSYONU (YEDEK)

1

Başkan

Üroloji Uzmanı

Op.Dr.R.Oğuz YILANOĞLU

 

 

7

Üye

Acil Tıp Uz.

Uz.Dr.Didem ÇINAR

 

 

8

Üye

ANESTEZİ Uz.

Uz.Dr.Hakan KARABAY

 

 

11.İHTİYAÇ TESPİT KOMİSYONU

11.İHTİYAÇ TESPİT KOMİSYONU (YEDEK)

1

Başkan

Başhekim Yardımcısı/Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Müjde OCAK

 

 

2

Üye

İdari ve Mali İşler Müdürü

Hüseyin METİN

 

 

3

Üye

Satın Alma Sorumlusu

Ali Emre VURAL

 

 

4

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yard. (Faturalandırma)

Y.Kenan CINCIK

 

 

5

Üye(Sekreterya)

Satın Alma memuru (V.H.K.İ.)

Mahmut SOMAY

 

 

6

Üye

Supervizör

Feray KALAZ

 

 

7

Üye

Tıbbi Sekreter

Burhan BATUR

 

 

9

Üye

Eczacı

F.Tijen KATİPOĞLU

 

 

11

Üye

Demirbaş-Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi

Mehmet ÇANKIR

 

 

12

Üye

Sağlık Memuru -Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi

Mustafa BÜLBÜL

 

 

12.LABORATUVAR HİZMETLERİ ANALİZ KOMİSYONU

12.LABORATUVAR HİZMETLERİ ANALİZ KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

Biyokimya Uz.

 

 

 

2

Üye

Başhekim Yardımcısı/Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uz.Dr.Müjde OCAK

Uz. Dr. Havva Elif TUNÇDEMİR

Kalite Yönetim Direktörü

3

Üye

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

Y. Kenan CINCIK

Hasan DAĞ

Bilgi işlem Sor.

4

Üye

İç Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Fatime DEMİR

Uz. Dr. Melya Pelin KIRIK

İç Hastalıkları Uzmanı

5

Üye

Acil Uzmanı

Uz.Dr.Didem ÇINAR

Uz.Dr.Ökkeş Yılmaz ÇINAR

Acil Uzmanı

6

Üye

Eczacı (laboratuar TKKY)

Fulya DOĞAN

 

 

7

Üye(Sekreterya)

Lab. Tekn.

Mesut ACAR

Ayhan BOLAT

Lab. Tekn.

13.FATURALANDIRMA DEĞERLENDİRME VE TAKİP KOMİSYONU

13.FATURALANDIRMA DEĞERLENDİRME VE TAKİP KOMİSYONU(YEDEK)

1

Başkan

Başhekim Yardımcısı/Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uz.Dr.Müjde OCAK

Uz. Dr. Havva Elif TUNÇDEMİR

Başhekim Yard.

2

Üye

İdari ve Mali Hiz. Müdürü

Hüseyin METİN

Y. Kenan CINCIK

İdari Mali Hiz. Müd. Yard.

3

Üye

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayla ŞAHİN

Feray KALAZ

Supervizör

4

Üye

Ortopedi Uz.

Op.Dr.Onur FAKIOĞLU

Reşit oğuz YILANOĞLU

Üroloji Uzm.

5

Üye

Kardioloji Uzmanı

Uz.Dr. Sıla YALÇINTAŞ KORKMAZ

Uz.Dr.Harun KARA

Nöroloji Uzm.

7

Üye(Sekreterya)

Faturalandırma Birim Sor.

İdris AĞIRMAN

 

 

19.ARŞİV AYIKLAMA VE İMHA KOMİSYONU

19.ARŞİV AYIKLAMA VE İMHA KOMİSYONU (YEDEK)

1

Başkan

İdari Mali Hiz.Müdür Yardımcısı

Kenan CINCIK

Ayhan GÖRGEN

İdari Mali Hiz.Müdür Yardımcısı

2

Üye

Eğitim Hemşiresi

Ayşe ALP

Kudret GÜLTEKİN

Hemşire

3

Üye

Kalite Yönetim Direktörü

Uz.Dr.Havva Elif TUNÇDEMİR

Ayşe Nihal ORÇAN

Kalite Birimi

4

Üye (Sekreterya)

V.H.K.İ,Arşiv Memuru

İhsan YILDIZ

Ergün TOZCU

V.H.K.İ